Güvenli Turizm Sertifikası ile kaliteli hizmetimizi sürdürüyoruz.

PDF İÇİN TIKLAYINIZ

Hakkımızda

YARIM ASIRLIK

Lezzet Durağınız

1968 yılından beri damak tadınızın vazgeçilmez adresi; Çorba ve sulu yemek çeşitleri 2 şubesiyle Ulus Çankırı Caddesi ve Eskişehir Yolu Söğütözü'nde...

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden kadromuz, Toplantı, iş yemekleri ve kurumsal organizasyonlar için iş ve siyaset dünyasının ihtiyaçlarına cevap verir.

1968 Yılından bu yana Ankaralıların damak zevkine hitap eden ÇİÇEK LOKANTASI, 40 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla sektörde önemli bir yere sahiptir. Sahip olduğu bu deneyimi, geçtiğimiz yıl hizmete giren Söğütözü şubesinde iş yemekleri, vip toplantılar ve özel organizasyonlar ile de sizlere en iyi şekilde sunmaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden kadromuz, toplantı ve kurumsal organizasyonlar departmanı ile de İş ve Siyaset dünyasının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Çiçek Lokantası

Çiçek Lokantası Taha İnşaat Ltd. Şti.‘nin bir kuruluşu olup, 1968 yılında hala faaliyette olan Ulus’taki adresinde kurulmuş olup 2011 yılında Eskişehir Yolu üstünde Söğütözü semtinde ikinci şubesini açmıştır. Babadan oğula geçen lezzetin sırlarını 50 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere sunmaktan onur duyuyoruz.

Türk mutfağının sadece Ankara değil Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden biri olurken de mütevazı bir biçimde işte bunu yapmaya çalışıyoruz.

Çiçek Lokantası mutfağından güne kahvaltı menüsü ile başlayıp öğle yemekleri ile devam edip, Saat 18.00 den itibaren ise akşam yemeği servisine geçmektedir.

Lezzet çeşitlememiz; çorba çeşitleri, sulu yemekler, ızgara çeşitleri, zeytinyağlılar, hafif şerbetli ve sütlü tatlıları sizinle buluşturuyoruz.

Öğlen yemekleri için özellikle rezervasyon tavsiyemizdir.

Çiçek Lokantası Söğütözü

Çiçek Lokantası Söğütözü

ŞUBESİ

1000 metrekarelik alana sahip olan Çiçek Lokantası
Söğütözü Şubesi’nde kapalı mekanın yanı sıra, teras da bulunmaktadır.
Ayrıca toplantı ve vip yemekleriniz için de 4 adet vip salonu bulunmaktadır.

Ulaşım Bilgileri: Çiçek Lokantası, Söğütözü Mh.
2176. Sk. 5/45 Söğütözü/ANKARA
T: (0312) 284 0 888
F: (0312) 284 63 69

Çiçek Lokantası Ulus

Çiçek Lokantası Ulus

ŞUBESİ

Açıldığı günden bu yana kalitesinde en ufak
değişime uğramayan Çiçek Lokantası’nın ilk şubesi…
Çiçek Lokantası Ulus şubesinde 7/24 Çiçek Lezzetlerini bulabilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri: Çiçek Lokantası, Ulus Çankırı Cd.
No:56/B Ulus/Ankara
T: (0312) 311 14 97
F: (0312) 311 60 70